
Павербанк грілка для рук на 10000 mAh Ocoopa Powerbank Heater UT2s темно-синій
- В наявності
- Код: UT2s-LB
1 799 ₴
+380 (98) 151-91-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Павербанк грілка для рук Ocoopa зігріє Вас та Ваших близьких в прохолодну пору року, а в теплу він також стане в нагоді для заряджання Ваших пристроїв.
Головне безпека - пристрій виготовлений із авіаційного алюмінію та ABS пластику, Li-on аккумулятор вищої якості забезпечить довготривалий період служби, а контролер живлення та правильно розташовані нагрівальні елементи розігрівають пристрій рівномірно.
Головною особливістю даної моделі є те, що вона складається з двох незалежних частин, тобто дві грілки та павербанки в одному і легко з'єднується в одну за допомогою магнітного кріплення.
Розігріваються обидві частини, тому Ви та Ваші близькі швидко зігрієтесь навіть у найхолоднішу погоду.
Особливості:
- 4 режими підігріву на ваш вибір.
- Неперевершений комфорт - виготовлений з високотехнологічного авіаційного алюмінію та матеріалу ABS, тисячі полірованих зовнішніх матеріалів, гладкий і теплий, портативний і компактний, а також протиковзкий в руці.
- Батарея великої ємності - обидві частини мають літієві акумуляторні батареї ємністю 5000 мАг із зарядним портом USB-C та USB A забезпечують тривалий час використання. Його також можна використовувати як павербанк для зарядки вашого електронного пристрою в будь-який час.
- Ідеальний подарунок - подаруйте близьким тепло, а особливо пристрій допоможе хворим на артрит Рейно для потреб теплотерапії.
- Безпечний - високоякісній акумулятор та рівномірний розігрів всієї поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 225 г |
- Ціна: 1 799 ₴





