
Павербанк грілка для рук на 10000 mAh із швидким заряджанням Ocoopa Powerbank Heater UT4 чорний
- Немає в наявності
- Код: UT4exmil
1 899 ₴
Павербанк грілка для рук Ocoopa зігріє Вас та Ваших близьких в прохолодну пору року, а в теплу він також стане в нагоді для заряджання Ваших пристроїв.
Головне безпека - пристрій виготовлений із ABS пластику, Li-on аккумулятор вищої якості забезпечить довготривалий період служби, а контролер живлення та правильно розташовані нагрівальні елементи розігрівають пристрій рівномірно.
Розігріваються обидві сторони, тому Ви та Ваші близькі швидко зігрієтесь навіть у найхолоднішу погоду.
Ця модель спеціально розроблена для більш складних умов використання. Вологозахист IP56, пилезахист, міцний корпус.
Вбудований ліхтарик має режим ліхаря та стробоскопа.
Особливості:
● Водонепроникність і пилонепроникність за стандартом IP56: розроблено, щоб витримувати найсуворіші умови, забезпечуючи надійне тепло під час будь-яких пригод.
● Потужна батарея на 10000 мАг: забезпечує до 18 годин тепла в стандартному режимі та одночасно служить джерелом живлення для ваших пристроїв.
● Режим додаткової потужності: забезпечує швидкий спалах тепла, подвоюючи ефективність обігріву за екстремальних холодів.
● Вбудований ліхтарик: вбудований ліхтарик для додаткової безпеки та зручності в умовах слабкого освітлення.
● Сумісність із Quick Charge і Power Delivery: можливість швидкого заряджання гарантує, що ви завжди готові до наступної пригоди.
● Міцний і міцний: виготовлений із високоякісних матеріалів, які стійкі до зношування, ідеально підходить для полювання, риболовлі, походів тощо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 225 г |
- Ціна: 1 899 ₴









